Kaffestuggu er åpen døgnet rundt for kaffe, vin, te, øl, brus, vann eller bare skravling. Alle, både nye og gamle, er hjertelig velkomne her! Bloggen er helt åpen og kan, som alle åpne blogger, også leses av ikke-FP-medlemmer og Google.
Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Kommentarer totalt 12
Kommentarer
![]() |
![]() Rolig i huset fortsatt, med unntak av en minikonsert med koret (meg) og en liten familiebursdag blir det nok en slapp søndag. |
Postet 10-09-17 kl 07:57 av celebelen
![]() |
![]() |
Loppesøndag her. Jeg er ganske sliten etter fredag og i går. Og så hadde naboen fest i natt med musikk på russebuss-volum. Man blir så blid av det kl 0200.
|
Postet 10-09-17 kl 08:12 av Pøblis
![]() |
![]() |
Hotellfrokost, så skal vi utnytte oppholdsværet (endelig!) og titte litt på Fredrikstad.
|
Postet 10-09-17 kl 08:52 av Stompa
![]() Oppdatert 10-09-17 kl 09:24 av Stompa |
![]() |
God morgen.
Jeg skal på lang fjelltur/skogstur idag og burde kanskje stå opp? |
Postet 10-09-17 kl 09:32 av Trixie
![]() |
![]() |
Regn. Tror hagemøblene skal inn i dag. Kanskje bake noe? Se film?
|
Postet 10-09-17 kl 09:32 av millact
![]() |
![]() |
Har vært effektiv og levert inn et arbeidskrav allerede og fått mann og barn avgårde til korpsstevne på Tusenfryd. Jeg har leiligheten for meg selv.
![]() |
Postet 10-09-17 kl 09:51 av Pamina
![]() |
![]() |
Jeg er Oppe, men ikke våken. Sovnet kl 3 i natt.
Mellomste skal på skogstur med kompis, mulig jentene og jeg skal på skolen å leke. Trenger kaffe nå! Tenk, oppholdsvær idag ( foreløpig) ihvertfall. |
Postet 10-09-17 kl 10:19 av Millen
![]() |
![]() |
Jeg har telefondate med Morten Harry Olsen i dag, han har lest manuset mitt og skal komme med råd og innspill til hvordan det kan gjøres bedre. Jeg har ikke vett til å være nervøs, så jeg er litt spent på hvordan det kommer til å gå.
|
Postet 10-09-17 kl 11:44 av Albertine
![]() |
![]() |
Oi, så gøy Albertine.
![]() |
Postet 10-09-17 kl 12:03 av Millen
![]() |
![]() |
Jeg har kaffe og katt på fanget i terrassesofaen, mulig jeg bare blir her i dag!
![]() ![]() |
Postet 10-09-17 kl 12:05 av Addison
![]() |
![]() |
Sløv søndag foreløpig. Snart skal jeg på yin yoga og i ettermiddag blir det sensommerfest med den beste gjengen, ressurspersonene på andelsgården vår. Ekstra stas med mat fra åkeren tilberedt av en meget dyktig kokk.
![]() |
Postet 10-09-17 kl 12:26 av Eia
![]() |
![]() |
Ingen dag uten regn... her startet dagen med sol og opphold og vi fikk vært ute og testet nytt lekeapparat.
Så kom regnet og da gikk vi hjem, nå te og knekkebrød. |
Postet 10-09-17 kl 15:02 av Millen
![]() |
Nylige blogginnlegg av Kaffestuggu
- Maikaffe (02-05-25)
- Etterpåskekaffe (22-04-25)
- Påskekaffe (14-04-25)
- Jeg velger meg april(kaffe) (01-04-25)
- Marskaffe (01-03-25)