Kaffestuggu er åpen døgnet rundt for kaffe, vin, te, øl, brus, vann eller bare skravling. Alle, både nye og gamle, er hjertelig velkomne her! Bloggen er helt åpen og kan, som alle åpne blogger, også leses av ikke-FP-medlemmer og Google.
Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Kommentarer totalt 18
Kommentarer
![]() |
Morn! Grytidlig opp på første feriedag for å slippe inn vaskedama. Stakkars meg. Og hvor ble det av sola når jeg endelig har ferie??
|
Postet 31-03-21 kl 08:01 av Neket
![]() |
![]() |
Jobbe litt før jeg tar ferie, tviler på at det blir hele dagen gitt. Det kommer en STOR pakke med garn (jada, gikk på en smell igjen og har nesten 100 nøster med garn på vei) til meg i dag så den må jeg få hentet før butikkene stenger.
|
Postet 31-03-21 kl 08:25 av Frøy
![]() |
![]() |
Rolig dag, foreløpig uten sol. Har allerede fått utrettet litt i hagen, planen er å fortsette med det. Jeg kan like t-skjortevær i mars.
|
Postet 31-03-21 kl 08:53 av Blondie
![]() |
![]() |
Morn, her er det nok en arbeidsdag, og jeg har faktisk vært riktig så effektiv på morgenkvisten. Nå skal jeg straks i kjempelangt møte som jeg har blitt shanghaiet til å være ordstyrer i.
![]() |
Postet 31-03-21 kl 09:23 av Toffskij
![]() |
![]() |
Siste arbeidsdag denne uken (håper jeg), hvis jeg er effektiv trenger den ikke bli så lang. Må bare...
|
Postet 31-03-21 kl 09:29 av ingling
![]() |
![]() |
Nok å gjøre, men deilig å kunne sitte hjemme og utføre det. Nydelig påskevær nok en dag, fantastisk.
|
Postet 31-03-21 kl 09:35 av millact
![]() |
![]() |
Etter en fryktelig våt dag i går (og de siste ukene, i grunn), så ser jeg frem til muligens to dager med opplett. Fri mandag og tirsdag, gjør lite med arbeidslysten på en onsdag.
|
Postet 31-03-21 kl 09:44 av Fintdethei!
![]() |
![]() |
Dusje, hente pakke, pakke bil og reise på hytta. Det er planen for dagen.
|
Postet 31-03-21 kl 09:47 av Blånn
![]() |
![]() |
Eeeeeh korona og hjemmekontor har jo ødelagt alt, jeg som pleier å ha full kontroll på fridager, halve dager m.m hadde helt glemt at man bare jobber til 12 i dag.
![]() |
Postet 31-03-21 kl 09:56 av Frøy
![]() Oppdatert 31-03-21 kl 10:03 av Frøy |
![]() |
Yo! Jeg er på jobb, og kjenner at det faktisk skal bli greit med noen røde dager snart altså.
![]() |
Postet 31-03-21 kl 10:24 av Maverick
![]() |
![]() |
Jeg er usikker på om vi har halv dag eller ei, men tror i grunnen det.
|
Postet 31-03-21 kl 10:27 av millact
![]() |
![]() |
Morn, ut og ordne litt greier før vi freser til hytta. Vurderer å bryne meg på et strikkeprosjekt til mannen, men litt redd for at det er for optimistisk av meg. Hva sier fp, strikke mannegenser eller ikke?
|
Postet 31-03-21 kl 10:51 av Dali
![]() |
![]() |
Dali, jeg sier gå for det? Hvilken tenker du på?
![]() |
Postet 31-03-21 kl 10:55 av Frøy
![]() |
![]() |
God morgen.
Rolig dag her. Dro med meg tenåringene på lang tur igår så idag skal alle gjør som de selv vil. Tipper mye skjerm på tenåringene. Og på meg ![]() Men skal ut på en rusletur iallefall. Så utrolig deilig med fridager. Skal nytes. |
Postet 31-03-21 kl 11:35 av Trixie
![]() |
![]() |
Han liker Lothepusgenseren. Fant ikke garn på første forsøk så får sjekke en butikk til. Hvis jeg ikke finner betyr det at jeg må heller strikke ferdig en ufo som ligger på hytta.
|
Postet 31-03-21 kl 12:08 av Dali
![]() |
![]() |
Mine foreldre har fått første vaksineskudd
![]() |
Postet 31-03-21 kl 12:30 av Agent Scully
![]() |
![]() |
Vi har late feriedager og ting går i sakte tempo.
|
Postet 31-03-21 kl 13:06 av Fersken
![]() |
![]() |
Mamma fikk vaksine i dag! Det har vært sol, varmt og fint. Gått en tur og ungene fikk ha påskeeggjakt tidlig i år (i dag).
|
Postet 31-03-21 kl 18:59 av millact
![]() |
Nylige blogginnlegg av Kaffestuggu
- Maikaffe (02-05-25)
- Etterpåskekaffe (22-04-25)
- Påskekaffe (14-04-25)
- Jeg velger meg april(kaffe) (01-04-25)
- Marskaffe (01-03-25)