Kaffestuggu er åpen døgnet rundt for kaffe, vin, te, øl, brus, vann eller bare skravling. Alle, både nye og gamle, er hjertelig velkomne her! Bloggen er helt åpen og kan, som alle åpne blogger, også leses av ikke-FP-medlemmer og Google.
Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Kommentarer totalt 20
Kommentarer
![]() |
God morgen! :kvitre:
Tidlig oppe for å vente på en håndverker som kanskje skulle komme mellom 7 og halv 8. Han er vel her i 9-tiden. |
Postet 28-04-21 kl 07:31 av Fersken
![]() |
![]() |
Jeg skal kjøre digitalt fagmøte nå snart og må være stram møteleder fordi jeg skal ha fysisk undervisning en 55 minutter etter møtestart. Her skal det bankes inn saker!
![]() |
Postet 28-04-21 kl 07:38 av Blondie
![]() |
![]() |
God morgen!
Vi er midtveis i uken allerede og det tikker mot helg. Men tror jeg skal starte dagen sammen med strikketøyet og en vitaminboost som kommunen kaller det på hjemmesiden og se et eller tre foredrag om arbeidsglede, stressmestring og balanse. Kanskje det er akkurat det jeg trenger nå. |
Postet 28-04-21 kl 07:40 av Frøy
![]() |
![]() |
Er det bare hos meg, eller har "blogg" knappen i headeren blitt borte?
Digital konferanse i dag også. Neste år kan noen andre få dra på dette, for dette var bare overfladisk og kjedelig. |
Postet 28-04-21 kl 07:56 av Mex
![]() |
![]() |
Sitat:
Opprinnelig lagt inn av Mex
Er det bare hos meg, eller har "blogg" knappen i headeren blitt borte?
Morn, forresten! Innom kontoret for kjapp kaffe før jeg skal ut i produksjonen. Det er en travel vår. ![]() |
Postet 28-04-21 kl 08:04 av Eia
![]() |
![]() |
Borte ja, Mex.
Her er det hjemmekontor til etter en behandlingstime som ble gjort digital. |
Postet 28-04-21 kl 08:09 av star
![]() |
![]() |
Mornings! Jeg har snarveien til fp på blogg-forsiden, men er litt styr å komme tilbake ja.
![]() ![]() |
Postet 28-04-21 kl 08:12 av Addison
![]() |
![]() |
God morgen! Jeg ble «vekket» av brumlekor i morges, tre på stedet og en på facetime. Hurra for meg! Nå har jeg kommet meg til jobb. Trøtt i trynet og klar for møtebonansa på teams.
|
Postet 28-04-21 kl 08:41 av Blånn
![]() |
![]() |
Jeg har fått ny telefon.
![]() ![]() Jeg leste 24 søknader til sommerjobben jeg har utlyst i går, og føler veldig for å lage et kurs om hvordan man skal skrive jobbsøknad. Det er mange som har mye å lære. ![]() |
Postet 28-04-21 kl 08:46 av Tjorven
![]() |
![]() |
God morgen
![]() Kjører workshops med potensiell ny kunde på TEAMS. Det er utrolig tungt. Gleder meg så utrolig til å kunne treffe folk fysisk igjen. Drømmer nesten hver natt om å reise.... Ingen lettelser her denne uken ![]() Ja,ja, vaksine i morgen i det minste. |
Postet 28-04-21 kl 08:47 av løve70
![]() |
![]() |
Hurra for deg, Blånn!
![]() Jeg er en litt sliten sjel om dagen, så jeg tror jeg skal bruke dagen på hjernedødt arbeid. Og te. |
Postet 28-04-21 kl 08:52 av Pingis
![]() |
![]() |
Og der kom håndverkeren.
![]() |
Postet 28-04-21 kl 08:53 av Fersken
![]() |
![]() |
Hatt Teamsmøte kl 8, snakket med en kollega som måtte ha hjelp og lagt inn nye ordre. Snart nytt møte. Sitter fortsatt hjemme; liker det så godt. Er nesten så jeg gruer meg til å måtte gå på jobb igjen og treffe alle.
|
Postet 28-04-21 kl 08:54 av millact
![]() |
![]() |
Gratulerer med dagen Blånn.
Jeg sitter her og prøver å kvinne meg opp for å flytte maskin og meg selv til et møterom og starte et møte. Jeg har så vondt i viljen. :sutre: Jeg har bare lyst til å sitte her og drikke kaffe og høre på radio og gjøre rutinearbeid. |
Postet 28-04-21 kl 08:56 av Blå
![]() |
![]() |
Har vært hos legen igjen (jeg har vært der så mye etter jul at jeg ligger og vaker rundt frikortgrensa
![]() |
Postet 28-04-21 kl 10:10 av Stompa
![]() |
![]() |
Jeg har hatt den månedlige 1-1 samtalen med sjefen, vi er like flinke til å holde tråden begge to.
![]() Solen skinner ute og jeg gleder meg til lunsj i solkroken. ![]() |
Postet 28-04-21 kl 10:15 av Frøy
![]() |
![]() |
Jeg sitter (nåja, sitter og sitter. Hadde mer enn tretten tusen skritt da jeg kom hjem i går) på jobb og prøver å løse problemet med bolig for en beboer jeg er primærkontakt for, og vil bare be dere alle sammen sette litt ekstra pris på alt dere har, og alle fordommene dere slipper ved å ikke slite med den sykdommen rusavhengighet er.
På den annen side sett er det ufattelig mye fine folk i dette systemet, på alle hold. Jeg digger jobben min! |
Postet 28-04-21 kl 11:40 av Pappalille
![]() |
![]() |
Gratulerer, Blånn.
![]() I dag er en litt blæh dag uten at jeg helt vet hvorfor. |
Postet 28-04-21 kl 12:15 av star
![]() |
![]() |
Jeg blir så glad når jeg leser om deg og jobben din, Pappalille!
|
Postet 28-04-21 kl 12:16 av Toffskij
![]() |
![]() |
![]() |
Postet 28-04-21 kl 13:29 av Pappalille
![]() |
Nylige blogginnlegg av Kaffestuggu
- Maikaffe (02-05-25)
- Etterpåskekaffe (22-04-25)
- Påskekaffe (14-04-25)
- Jeg velger meg april(kaffe) (01-04-25)
- Marskaffe (01-03-25)