Kaffestuggu er åpen døgnet rundt for kaffe, vin, te, øl, brus, vann eller bare skravling. Alle, både nye og gamle, er hjertelig velkomne her! Bloggen er helt åpen og kan, som alle åpne blogger, også leses av ikke-FP-medlemmer og Google.
Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Kommentarer totalt 11
Kommentarer
![]() |
Hjemmekontor, blodprøve, frokost og trening, hjemmekontor.
![]() Kan noen av de som har vinterferie ta med seg snøen vi har fått og legge den igjen på et egnet sted? Nå vil jeg ha bare veier her oppe! |
Postet 23-02-23 kl 08:15 av celebelen
![]() |
![]() |
Morn. Fridag, brukes til å transportere barn hit og dit, og en lengre tur med hunden.
|
Postet 23-02-23 kl 09:20 av Dali
![]() |
![]() |
En guttunge levert i en hall og en har fri.
Jeg har kommet meg på kontoret. |
Postet 23-02-23 kl 09:26 av star
![]() |
![]() |
Godmorgen
Kontordag med vindusplass og fin vårsol utenfor. Det kunne vært verre. P3 morgen på øret og inspirasjon til forhåpentligvis å gyve løs på en alt for lang liste. Håpet er vinterferie fra og med onsdag i neste uke. |
Postet 23-02-23 kl 09:31 av Blå
![]() |
![]() |
Hjemmekontor her og. Sov en time lengre i dag enn i går, så om det fortsetter er jeg tilbake på norsk tid i morgen
![]() Første møter overstått, nå snart joggetur med hunden før neste møte. I kveld skal jeg ut og drikke vin med en venninne - blir koselig! |
Postet 23-02-23 kl 09:35 av løve70
![]() |
![]() |
God morgen! Etter en god natts søvn er jeg på jobb. Stille og fredelig her. Magen og formen er bedre. Snøen er vakker og hvit, men jeg vil heller ha hvit sandstrand.
![]() |
Postet 23-02-23 kl 09:37 av Blånn
![]() |
![]() |
Hjemmekontor i dag. Har levert bilen hos bildoktoren. Jeg holdt på å skape oppstandelse i morgenrushet i går. Da var keg stresset da…
|
Postet 23-02-23 kl 10:19 av Fintdethei!
![]() |
![]() |
God formiddag! Her skinner sola, og snøen er inviterende hvit. Jeg er på hytta i skogen, og snart blir det skitur i påskeværet.
![]() |
Postet 23-02-23 kl 10:25 av Eia
![]() |
![]() |
Sto opp, gjekk for å sleppe hunden ut i hagen og fekk det som Dagbladet og VG ville definert som sjokk. Ute er det kvitt. Berre eit dryss da, det forsvinn ved neste regnskyll og det er truleg ikkje lenge til uansett.
Skal til byen og drikke kaffi med ei venninne. Den skikkelsen eg såg i spegelen i dag (sjokk nr to) ser ikkje anstendig ut, men verda får ta meg som eg er. Familien kjem tilbake frå Trondheim utpå dagen i dag. Eg skulle godt hatt huset for meg sjølv eit døgn til, men blir no kjekt å få dei heim også. |
Postet 23-02-23 kl 11:02 av Syrinx
![]() |
![]() |
Jeg tok turen til kontoret i dag og har hatt bra møter, både jobb og sosialt med koselig lunsj. Det er mange fine folk her altså.
Litt kort dag i dag for å få inn et frisørbesøk i ettermiddag og så tror jeg det blir hjemmekontor og kanskje litt kort dag i morgen også. |
Postet 23-02-23 kl 13:26 av Nenne
![]() |
![]() |
Deilig skitur med mannen, på fjellski i egentråkket løype. Hvit og jomfruelig snø, kun brutt av hare- og revespor. Og våre skispor. Fytti rakkern så fint det er i de vest-Telemarkske skoger!
![]() I ettermiddag bærer det hjemover igjen til mer urbane strøk. Fint det også. ![]() |
Postet 23-02-23 kl 15:00 av Eia
![]() |