Sv: Er det synd på dem?
Opprinnelig lagt inn av safran, her.
Det var øyensynlig flere tolkningsmåter enn den du har, og jeg syns du leser meg som fanden leser bibelen. Når jeg nå flere ganger har forklart hva jeg faktisk mente, tror du at du kan godta at det var det jeg mente, eller har du lite å gjøre idag? Og hva angår bruken av flertall, så regner jeg med at dette gjelder flere enn ham, selv om det ikke gjelder alle.
Han sier selv han har gått bak ryggen på sin kone, så da er det vel ikke så mye tvil om at han faktisk har gjort det. Han vet også at hun ikke ville ha likt det han gjorde, ettersom han frykter for ekteskapet sitt. Den eneste grunnen til at han slettet profilen sin var fordi han var redd for å bli avslørt. Det gjør ham til en utro gris i mine øyne. Det står deg fritt å mene noe annet.
Misfortod deg jeg også da, og jeg syntes ikke det er så rart. Griser i flertall tilsier jo at du snakker om flere enn han ene i artikkelen og det er vel greit å påpeke når du mener du mistolkes så veldig? Tror ikke det var ment som så veldig mye mer enn det.
Blir jo fullstendig fjernt å antyde at SL har svin på skogen selv fordi du ikke føler deg forstått riktig. Jøye meg!
Et minutt til julaften nå! God jul!
|