Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Asylmottak i nabolaget

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-11-08, 15:46   #17
Guava
Bør lage seg en tittel selv
 
Guava sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.745
Blogginnlegg: 17
Guava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Asylmottak i nabolaget

Jeg må motvillig innrømme at jeg hadde reagert med en viss skepsis. Jeg hadde absolutt utfordret skepsisen min og forsøkt etter beste evne å få en positiv innstilling.

Jeg tror ikke nabolaget mitt hadde vært særlig ideellt for asylmottak. Mannens bestekompis bodde i asylmottak den første tiden han var i Norge. Han var i indre gokk og har snakket mye om ulempene det førte med seg.

Ettersom asylsøkere gjerne ikke har bil synes jeg de fortjener å ha mulighet til å komme til et sted hvor det er mer enn en butikk og hvor det finnes legekontor og annet uten å være avhengig av en håndfull busser om dagen.

Guava er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no