Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Karitas abortuttalelse

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-12-06, 15:06   #11
Bokormen
Absolute Beginner
 
Bokormen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.241
Blogginnlegg: 13
Bokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Karitas abortuttalelse

Opprinnelig lagt inn av Kanutte, her.

Og nettopp dette er et kjernepoeng. Dette er et valg som kommer til å påvirke hele situasjonen til hele familien, og dermed er det opp til den enkelte (familie) til å ta det valget som passer best for dem - ut i fra den situasjonen de er i. Og ja, selvfølgelig bør familier i en slik situasjon motta den beste støtten og hjelpen de trenger for å ta et slikt valg.


Nettopp. Jeg synes det er litt for enkelt å sitte i sin trygge stue og dømme andres valg. For alt man vet kan de som tar dette valget ha mer enn nok å stri med ellers, og innse at et barn som har et handikap vil være grensen for hva de makter.

Bokormen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no