Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Avviser du venneforespørsler på Facebook?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-07-09, 11:33   #7
Strutsen
TittelTøs
 
Strutsen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Hvor: Urban sunnmøring
Innlegg: 2.882
Blogginnlegg: 40
Strutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt av
Standard

Sv: Avviser du venneforespørsler på Facebook?

Opprinnelig lagt inn av glitterchick, her.

Jeg avviser også, men holder ikke Facebook eksklusivt for bare dem jeg har jevnlig kontakt med. Jeg har rundt 200 venner på Facebook, og det er folk jeg ikke har noe i mot å møte, smakke med eller henge med hvis det byr seg.

Signerer glitter!
Og som sjef selv, og med flere ansatte som har addet meg, så har jeg mer "oversikt". De veit ikke hva de har gjort...

Så du gjorde nok det riktige, Hondacrv!

__________________
Midt i vanskelighetene ligger mulighetene.
- Albert Einstein
Strutsen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no