Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

IQ på FP

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Se resultatene: Føler du deg smartere eller dummere enn snittet på FP?
Jeg er i den indre sirkel av FP-kremen 11 7,80%
Smartere, selvsagt 19 13,48%
Jeg er selveste snittet! 69 48,94%
På en god dag beveger jeg meg opp mot snittet 26 18,44%
Jeg ligger og vaker i bunnsjiktet 4 2,84%
Hæ? 12 8,51%
Deltakere: 141. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-10-09, 19:02   #11
rine
Halloen!
 
rine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
rine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: IQ på FP

Opprinnelig lagt inn av Matilda, her.

Det var det forrige innlegget jeg så på ja, og jeg skjønner altså ikke hva du snakker om. Og jeg ser da ikke på tråden som et statistikkverktøy; jeg kan da litt mer om datainnsamling enn som så. Jeg bare påpeker, som jeg også har gjort tidligere i tråden, at noen nødvendigvis må være under snittet og at det ikke er det samme som å si at de er dumme. IQ-begrepet sier i det hele tatt veldig lite, synes jeg. Jeg klarer ikke helt å se de tingene du leser ut fra tråden.

Har du oppfattet det som om jeg snakker om at alle mennesker i verden er like smarte/dumme? At man ikke har lov til å si at noen har mer IQ enn andre? Da er jeg enig i at du ikke ser de samme tingene jeg leser ut fra tråden. Jeg tror faktisk man leser forskjellig ut fra hvor lang fartstid man har på FP, evt ut fra hvor mye goodwill velger å legge for dagen.

rine er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no