Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Valg av Lucia

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-12-09, 13:56   #6
Ru
Protonterapeut
 
Ru sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Hundremeterskogen
Innlegg: 31.392
Blogginnlegg: 935
Ru har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Valg av lucia

Den av førskolebarna (det er bare de som går i toget) som har gått lengst i barnehagen, blir Lucia. Enten det nå er gutt eller jente.
I år er det en gutt. Han har gått lengst av de av førskolebarna som ikke gikk i tog i fjor. I fjor var det nemlig bare 2 førskolebarn, og det blir jo et noget kort tog.

Jeg synes det er en helt ok løsning. Ungene skjønner det, og det er forutsigbart.

Ja, også er hele toget en herlig sammenrøring av hvor de skal gå (de er innom småbarnsavdelingene først) og knising og hvisking og spente unger, og noen som går forbi, og stjernegutthatter som ramler av og alle som skal gi lussekatter til sine foreldre først og sånn.

__________________
“Though she be but little, she is fierce!”
- Shakespeare
Ru er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no