Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Henter du barna i tide?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-06-10, 14:05   #11
polarjenta
Tittel og tittel....
 
polarjenta sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vesterålen
Innlegg: 21.660
Blogginnlegg: 66
polarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt av
Standard

Sv: Henter du barna i tide?

Opprinnelig lagt inn av Mei, her.

Hvorfor mener du denne ferien må tas ut i løpet av sommeren, og hvorfor mener du at mange uker i strekk er bedre enn en uke her og to uker der i løpet av året?

Den må ikke taes ut i løpet av sommeren, men at barna i løpet av barnehageåret bør ha godt med ferie, ha det mener jeg. Og med godt med ferie tenker jeg ferie som i at vi voksne syns det er godt med ferie, og det er godt for barna også. Man kan gjerne ha ei uke her, og ei der, men at man innimellom bør ha 2 eller flere uker sammenhengende, ja det syns jeg. Men det er med dette som med alt mulig annet, barn er forskjellige, og noen barn blir mer slitne enn andre. Min erfaring er at de ungene som er i barnehagen hver eneste dag uten en eneste dag fri(med unntak av helligdagene i jul/påske) er veldig slitne når sommeren kommer.

__________________
Nå også med avatar
polarjenta er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no