Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Den kvinnelige anatomi

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-02-14, 22:02   #11
Esme
Mother of Dragons
 
Esme sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 20.029
Blogginnlegg: 76
Esme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Den kvinnelige anatomi

Opprinnelig lagt inn av Kanina, her.

Kompetitive? Tjah, en del (inkl meg selv) trener mot et mål, et løp f.eks., det er jo i seg selv kompetitivt. Å telle treningsøkter har for meg et element av konkurranse i seg, noe som jeg synes er veldig bra. Jeg er glad for at jeg har noen å inspireres av, og "konkurrere" med. Treningstrådene er jo inne på et eget underforum. Man kan jo la være å ferdes der inne hvis man ikke liker treningstråder.

Jeg går sjelden innom slike tråder, og de plager ikke meg. Men som moderator har jeg også nokså klare oppfatninger (som noen ganger går på tvers av mine personlige) om hva som er bra for forumet.

Jeg mener at alle disse typene tråder gjør forumet dårligere. At andre mener at treningstrådene ikke naturlig kan kategoriseres sammen med shoppingtrådene er en annen sak.

__________________
It takes a great deal of effort to sustain a conservative, trustworthy persona.
Esme er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no