Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Unge Venstre vil legalisere hasj

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-10-06, 23:10   #8
Elin
Bør lage seg en tittel selv
 
Elin sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Akershus
Innlegg: 6.489
Elin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Unge Venstre vil legalisere hasj

Opprinnelig lagt inn av m|nken, her.

Istedet for å sitte her og synse om at alt er så greit så synes jeg heller man faktisk kan ta en prat med narkomane og hva de egentlig tenker om saken. Det er jo der problemet ligger, ikke de som røyker en joint i mnd.

Spørre de narkomane er i hvert fall ingen som helst vits, for de vil jo si akkurat som det passer seg i forhold til den situasjon de sitter i akkurat der og da blir stilt spørsmålet. Enkelte i beg. fasen vil antakeligvis være for legalisering av hasj, de som vil ha metadon, men som ikke får det, vil kritisere narkotika-politikken og misbrukshåndteringen, og de som har kommet seg helt ut av misbruket på egenhånd vil mest sannsynlig være for tvangsinnlegging fordi de vet at de ikke er i stand til å ta fornuftige, langsiktige beslutninger under rus. En misbruker i Nederland vil ha et helt annet syn på bruk av hasj kontra en nordmann, så å overlate synsingen til de narkomane synes jeg blir omtrent som å la et barn bestemme hva de skal lære på barneskolen.

__________________
"Eleganse er ikke et privilegium for de som nettopp har trådt ut av ungdommen, men derimot for kvinner som allerede har tatt kontroll over fremtiden sin."
Elin er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no