Sv: Elendig hundeeier
Takk for alle svar!
Hva jeg tenkte med tråden? Det var nok 80% for å skrive av meg frustrasjon og redsel, 10% kozemoze-tigging, og 10% håp om at noen visste noe om hvor farlig det var å bli bitt.
Hadde jeg ønsket en glødende diskusjon om hundeeiere generelt, så hadde jeg nok heller laget et HI om at alle som har hund er noen forferdelige svin. Men denne tråden handlet vel i utgangspunktet mer om enkelte tyske kvinnelige hundeeiere på campingplasser på nordvestlandet. Dermed så var den kanskje ikke så egnet til å lage en generell debatt ut av.
På den andre siden har jeg fått masse deilig kosemosetrøsteklemming nå, sårene er grodd og lille skatt løper igjen etter nabohunden (jada, vi stopper henne), så nå kan dere godt gå over til en generell debatt om dumme hundeeiere og vettlause småbarnsforeldre. Så lenge dere ikke bruker oss som eksempel på vettlause foreldre, for vi er nemlig helt perkfete. 
Opprinnelig lagt inn av him, her.
God bedring.Jeg er selvfølgelig enig i at det er hårreisende å oppføre seg slik som hundeeieren gjorde etterpå. (Når det er sagt er jeg ikke helt sikker på hva du tenkte med tråden? Om det var for å fortelle om vesla eller for å ha det som en diskusjon om hvordan hundeeiere burde oppføres seg?)
__________________
Litjtausa 06. Lille skatt 07
|