Sv: Om muslimer og bading
Opprinnelig lagt inn av Tallulah, her.
Så det er muslimenes feil at voksne damer ikke dusjer på Elixia? Du er virkelig ravende gal.
Nå gjør du deg vrang. Hva voksne folk gjør på et treningssenter de går til frivillg aner jeg virkelig ikke. Kanskje det er dagens fete kropper som tvangsslankes, man vil ikke bli sett i halvdvask tilstand?
Jeg diskuterer hva som skjer i den obligatoriske skolens regi. Der de unge skal lære seg viktigheten av god kroppshygiene. Der man har muligheten til å bygge ned unødig blygsel. Slik at man kan dusje uten å bekymre seg, OGSÅ i trenings-/slankeindustriens felles dusjanlegg.
Jeg hadde glatt dusjet på Elixia om det var eneste mulighet og jeg skulle møte et sted uten ubehagelig kroppslukt et kvarter etterpå. Etter-jobb-trening hadde jeg tatt badinga hjemme og dratt hjem i treningsklæra. Det er hakket mer praktisk.
__________________
...på bedringens vei?
|