Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Forventninger til politiske ledere

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-08-11, 13:50   #11
Sir Limpalot
Det kan alltid bli verre.
 
Sir Limpalot sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2011
Hvor: Akershus
Innlegg: 1.242
Sir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Forventninger til politiske ledere

Opprinnelig lagt inn av Skremmern, her.

Hadde han snudd båten, felt ned lemmen og fisket opp redde og sårede ungdommer fra sjøen med sin "pansrede" båt...

Du har fått med deg at det ikke var Eskil som kjørte båten, og at han som kjørte båten akkurat hadde sett kona bli skutt og hadde meg seg dattera si i båten?
Du synes ikke det blir en smule uempatisk, for ikke å si ekstremt arrogant, å diskutere hva Eskil burde ha gjort i en situasjon du ikke aner hvordan var, og som Eskil ikke hadde noen slags kommando over?
Du tror ikke at mannen som førte båten kanskje var en smule opptatt av å få dattera si, som akkurat hadde sett mamma bli skutt og drept, langt unna med en helvetes gang?
Det er lett å sitte trygt i sin egen sofa og mene hva noen burde ha gjort i en slik situasjon.

Sir Limpalot er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no