Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

Hvordan laster man ned filmer (gratis) til ipad?

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-04-12, 11:04   #32
Teofelia
Bedreviter
 
Teofelia sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.857
Blogginnlegg: 391
Teofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvordan laster man ned filmer (gratis) til ipad?

Opprinnelig lagt inn av Tjorven, her.

Jeg synes ikke at igonering er den eneste riktige måten å respondere på et slikt innlegg. Da kan den som skrev HI tenke at de som har lest ikke vet hvordan det gjøres. Jeg synes det er fullt lov til å påpeke i tråden at å laste ned ulovlige ting er brudd på åndsverksloven. Jeg kjenner folk som faktisk ikke er klar over at det er lovbrudd å laste ned slikt, og som også velger å ikke tro meg når jeg forteller om det (eller i hvert fall nekter å innrømme det overfor meg). Derfor pleier jeg også å papeke dette når slike tråder dukker opp.

Det er da vel ingen som har sagt at det ikke er greit (eller bra, for den del) å respondere på andre måter enn med taushet? Selvsagt er det greit å si fra hva man mener om ulovlig nedlasting når det bringes på bane.

Det jeg har sagt er at jeg ikke likestiller taushet med aksept, og at det å unnlate å svare i en tråd, er én av flere helt akseptable måter å møte slike spørsmål på.

Teofelia er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no