Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Morgenrutinar - kva gjer du for å få ein god start på dagen?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-10-12, 10:20   #1
zeppelin
Jamning
 
zeppelin sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2008
Innlegg: 1.806
zeppelin er virkelig godt liktzeppelin er virkelig godt liktzeppelin er virkelig godt liktzeppelin er virkelig godt liktzeppelin er virkelig godt liktzeppelin er virkelig godt liktzeppelin er virkelig godt liktzeppelin er virkelig godt liktzeppelin er virkelig godt likt
Standard

Sv: Morgenrutinar - kva gjer du for å få ein god start på dagen?

Opprinnelig lagt inn av Bluen, her.

Nå ble jeg i grunnen litt nedstemt av denne tråden, når jeg ser hvor god tid dere tar dere og hvor koselig det virker. Det er helt utenkelig og naturstridig at jeg skulle begynne å stå opp klokka seks for å slippe å stresse.



Men du, eg lurte på ein ting. Du skriv at du lagar matpakke klar dagen før. Held den seg godt då? eller, kva lagar du som held seg så godt?

(eg har i grunnen like dårlig tid på kvelden som på morgonen, så eg veit ikkje heilt kor eg skal starta....)

__________________
doing the dishes while doing the dishes
zeppelin er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no