Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Er det bare jeg som er kjip? [halloween]

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-10-12, 22:20   #13
Cuyahoga
etterpåklokest
 
Cuyahoga sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Innlegg: 7.880
Blogginnlegg: 179
Cuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt av
Standard

Sv: Er det bare jeg som er kjip? [halloween]

Opprinnelig lagt inn av millact, her.

I fjor hadde vi ca. 80 barn på døren, årene før ikke fullt så mange men sikkert 50-60. Vel, i dag gikk jeg med mine (yngste er akkurat fylt 4) en times tid i nabolaget i pøsregn. Gikk kun til naboer vi kjenner godt (og som har barn). Jeg er alene med barna, så dermed var det tomt hus her mens vi var ute å runden. Jeg håpet at mange ville komme til oss etter at vi kom tilbake (det gjorde de i fjor, 80 stk), men i år hadde vi kun 3-4 grupper med noen få barn (kanskje pga. været). Så, jeg sitter her med mye godteri (hadde kjøpt inn mye pga mye barn i fjor, ville ikke risikere å gå tom). Litt trist, egentlig, for jeg ville ikke gått ut med mine til naboer om jeg ikke fikk sjansen å gi tilbake til deres barn. Det er litt kjipt. Neste år får vi gjøre det annerledes, kanskje sette ut skål her mens vi er borte eller invitere til halloweenfest her slik at vi også har mulighet til å gi til andres barn.

Jeg satte ut skål mens vi var ute og gikk. Vi gikk jo forbi noen ganger, og det virket som om ungene forskynte seg med bare en og en ting, og ikke sånn at "først til mølla" tømte alt. Det synes jeg er fint og se.

Cuyahoga er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no