Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Sur, humorløs mamma?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-05-13, 22:13   #11
Luvi
En anelse distre
 
Luvi sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2009
Innlegg: 6.465
Luvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt liktLuvi er virkelig godt likt
Standard

Sv: Sur, humorløs mamma?

17. mai eller ikke, ingen vekker meg med fløyte kl 07 om morgenen, da hadde sannelig jeg også blitt rimelig grinete. Her trengs all søvnen som kan få, sjeldent varer den lengre enn til den tiden også i helgene, men hadde noen lovet å la vesla vekke meg med fløyte hadde jeg blitt lite fornøyd. Kanskje er dette rigid og humørløst for noen, andre trenger søvnen sin. Spøk og morro er jeg gjerne med på, men ikke før et visst tidspunkt på dagen.

Blir litt satt ut av enkelte reaksjoner her i tråden. Barnet lider som følge av at mor sier nei selv om en besteforelder ga klarsignal? At hun burde skamme seg? Virkelig?


Sist redigert av Luvi : 16-05-13 kl 22:20.
Luvi er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no