Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Tusenfryd blir røykfri

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-05-07, 09:59   #11
Fluke
Bør lage seg en tittel selv
 
Fluke sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Rogaland
Innlegg: 12.179
Fluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Tusenfryd blir røykfri

Opprinnelig lagt inn av bina, her.

Man kan i allefall raskt konstatere at røykere er idioter. Å utsette seg selv og andre for noe som beviselig er så skadelig, det er idiotisk. Hvorvidt røykere er hensynsløse er selvsagt et diskusjonsspørsmål, men ut i fra en annen tråd, om hvor folk gjør av sneipen, så er konklusjonen at "jeg ser meg jo rundt etter et askebeger, men siden ingen har satt opp ett for meg så kaster jeg den selvsagt på bakken".

Og jeg skal være storsinnet. Jeg skal si det sånn at nei, ikke alle røykere er hensynsløse. Men alle røykere som røyker i nærheten av andre mennesker, på gata, på parkeringsplasser, utenfor inngangspartier, på Tusenfryd - og alle røykere som kaster sneipene i fra seg på bakken, i krattet, på stranda eller i vannet - alle DE røykerne er hensynsløse idioter.

De som derimot bare røyker når det ikke finnes andre i nærheten, og alltid sørger for å deponere den slukkede sneipen i en søppelkasse - de er ikke hensynsløse, de er bare idioter.

Så det å være avhengig av noe er det samme som å være idiot?

__________________
02 10
Fluke er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no