Sv: Dine beste konsertopplevelser?
Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.
White Stripes på Rockefeller 2003
Jeg er velger allikevel White Stripes på Roskilde året før, jeg var så heldig at jeg satt i en sofa på toppen av lydtårnet med røyk, øl og perfekt lyd. Konserten var så bra at jeg ikke greide å se Garbage rett etterpå, men satte meg på toget til København og drakk mer øl med en kompis i stedet.
Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.
På Øya i fjor også, med Sondre Lerche og hvem det nå var.
Det var en fantastisk opplevelse å se Knutsen & Ludvigsen på Øya i fjor, jeg danset, lo, sang og fniste.
Ellers kan jeg nevne Fatboy Slim på House of Blues i New Orleans i 2000 - sambo og jeg hadde nettopp blitt kjærester og fant ut at hans store musikalske helt spilte siste dagen vi var der.
André Williams på Mars i 1999- Gamle grisemannen sang garasjerock akkurat så skeivt som det bør gjøres.
Roni Size på et svett Headon i 1997 - stappfullt og klissvått.
Miriam Makeba i Oslo konserthus i 2003 - hun hadde knekt kravebenet tidligere på dagen, men ønsket ikke å skuffe publikum.
__________________
Sist redigert av Tallulah : 10-08-07 kl 12:03.
|