Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva må jeg gjøre for å bli harry?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-07-08, 10:42   #8
Apple
Elsker gamlis- godis
 
Apple sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 8.815
Apple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva må jeg gjøre for å bli harry?

Opprinnelig lagt inn av bina, her.

Generelt sett så er det sånn at hvis du vil være harry - tenk praktisk, lettvint og komfortabelt. Hvis det i tillegg er billig (i betydningen lite kostnadskrevende), ja så er du harry.

Gode sko, komfortable klær, lettvint frisyre, billig mat - det er harry, det.

Motsatsen her er selvsagt det trendy. Det trendy er upraktisk, dyrt og lekkert.

Herav kommer selvsagt konklusjonen - jeg er heller harry enn trendy. Rett og slett fordi jeg ikke bryr meg om hva andre måtte mene om meg, og fordi jeg setter komfort og praktisk bruk foran design.

Njaa..harry er vel mer når et fenomen så populært at det blir allemannseie. Spesielt hvis det i utgangspunktet skulle være spesielt og særpreget. Bla hund i veska, som er nevnt her. Og for ikke å nevne navnedebatter.

Apple er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no