Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Hva slags ulltøy?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-08-08, 21:27   #12
Balanse
Vaklende
 
Balanse sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 6.359
Blogginnlegg: 16
Balanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva slags ulltøy?

Opprinnelig lagt inn av Corbeille, her.

Men jeg er veldig utsikker på hvor jeg skal finne tynne ullsokker. Jeg har tidligere brukt NameIt sine. De har kostet ca 20,- per stk og hadde fin passform. Disse er imidlertid for små til storesnuppa mi.

Safa har kongeullsokker, også tynne. Vi brukte en formue på å teste ullsokker i forfjor da "Storefot" vokste fra NameIt og et annet babymerke jeg ikke husker navnet på. Sparkjøp er stedet i denne sammenhengen.

Balanse er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no