Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Nei - jeg er ikke gravid!!!

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-11-06, 21:07   #29
tink
har tatt seg sammen
 
tink sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Mellom fjellene
Innlegg: 9.762
Blogginnlegg: 612
tink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt av
Standard

Sv: Nei - jeg er ikke gravid!!!

Gladtjukk var jo et herlig ord da. Kan jeg få låne det i perioder?

Jeg har aldri fått direkte spørsmål om graviditet, og greier å holde ultranysgjerrigheten inne av respekt for den bemagede. Jeg tåler å dumme meg ut, men skjønner at det der spør man ikke om!

Når det i perioder blir mye mas om vi ikke snart skal ha nestemann (en litt mer skånsom måte å spørre på, tross alt) klapper jeg meg fornøyd på magen og sier at det er rein sjokolade.

__________________

tink er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no