Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Privat skolematfirma

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-10-08, 12:24   #8
Blomst
nygift
 
Blomst sin avatar
 
Medlem siden: May 2008
Hvor: beste plassen
Innlegg: 2.118
Blogginnlegg: 4
Blomst imponerer mange og er sikkert smartBlomst imponerer mange og er sikkert smartBlomst imponerer mange og er sikkert smartBlomst imponerer mange og er sikkert smartBlomst imponerer mange og er sikkert smartBlomst imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Privat skolematfirma

Opprinnelig lagt inn av Hattifnatten, her.

Seriøst?

Ja altså hvis det er 20 dager i en mnd (de dagene man i er i bhg/skole). så er det ihvertfall 10 brød til 20 kr = 200 kr
Det går ihvertfall en pakke servelat (eller annet)om dagen og den koster rundt 20 kr, det blir 400 kr.
Noen har med yougurt, 20 yougurter kommer på 100 kr.

Det spiller jo litt rolle på hva slags niste barn har med seg, men mine har med seg to brødskiver, en yougurt og en frukt hver dag.
Pluss at de har en pose med 4-5 babygulrøtter/oppkuttet agurk, druer, fiskekake/småpølser/oppkuttet fiskepudding.

__________________
Det har jeg ikke gjort før, så det kan jeg helt sikkert.....

Knoll & Tott 04 lykketrollet 10
Blomst er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no