Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

21 stk på akkurat nå ... Hvorfor er dere våkne?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-12-08, 01:42   #11
Molo
lakenskrekk
 
Molo sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 1.156
Molo imponerer mange og er sikkert smartMolo imponerer mange og er sikkert smartMolo imponerer mange og er sikkert smartMolo imponerer mange og er sikkert smartMolo imponerer mange og er sikkert smartMolo imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: 21 stk på akkurat nå ... Hvorfor er dere våkne?

Opprinnelig lagt inn av DM, her.

Høres flott ut Urt. Ja, jeg tåler det dårlig også. Men når jeg ikke får sove, så slapper jeg bedre av her, enn inne i sengen og stresse med alle mulige slags tanker som kommer. For en fantasi sier bare jeg.

Herlighet. Det er jo det verste stedet å være dersom man verken skal sove, lese på senga eller ha sex.
Det kverner rundt i hodet på en, juleribba er ferdig, svoren er sprø, riskremen perfekt, gavene er handlet, pakket inn og pakket ut igjen og alle hjerter fryder seg. Helt til man våkner, føler seg fyllesjuk av dårlig søvn og vet man må på senteret og få handlet inn alle gavene man pakket inn og pakket ut igjen natta før. :sliten:

Molo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no