Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Å snike i køen i butikker

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-12-08, 11:40   #6
leliane
madmanized
 
leliane sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 3.121
leliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt liktleliane er virkelig godt likt
Standard

Sv: Å snike i køen i butikker

Jeg har jobbet i bokhandel, og kan bekrefte den myten. Jeg vet ikke om disse damene spesielt frekventerer bokhandlere, jeg har nå sett dem andre steder også.

Køkulturen i Norge er mildt sagt dårlig om eksisterende i det hele tatt. Vi står ikke i kø, vi står i flokk foran kassa, og det er jammen ikke lett for en butikkansatt å holde orden på rekkefølgen.

Jeg synes imidlertid det er minst like ille å se nordmenn gå på bussen/trikken/banen. At man alltid skal slippe ut dem som skal av før man går inn selv, burde være barnelærdom.

__________________
A man is rich in proportion to the number of things he can let alone.
Henry David Thoreau (Walden, 1854).
2x02 og 1x08
leliane er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no