Sv: Ville du begått selvmord ...
Opprinnelig lagt inn av Monsoon, her.
Ja, jeg føler meg helt klar på at jeg ikke vil leve videre uten barnet mitt. Jeg mener ikke at alle andre bør føle det slik, men det er et slags løfte jeg har gitt meg selv. Skulle det verst tenkelige skje så vil jeg gjerne få slippe å måtte leve med det. Rett og slett. Det er litt av grunnen til at jeg synes det er skummelt å få flere barn også, da kan jeg jo ikke tillate meg det.
.
Opprinnelig lagt inn av Skremmern, her.
Slik føler i grunn jeg det også.
Det er så rart. Jeg klarer ikke å finne noe, noe sted inni meg som kjenner igjen de tankene. Som regel gjør man det selv om man tenker annerledes enn noen. Men dette er tanker og følelser jeg ikke finner. Virkelig ikke finner noe sted på innsiden.
Jeg fasineres sterkt av slikt, og kjenner nå at behovet for øl og ansikt til ansiktsamtaler om temaet melder seg veldig!
__________________
~Maybe it's time to heal~
|