Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Münchhausens syndrom, Hedmark (VG)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-12-06, 14:48   #6
Siv
Passiv
 
Innlegg: n/a
Standard

Sv: Münchhausens syndrom, Hedmark (VG)

Opprinnelig lagt inn av Nabojenta, her.

Man trenger ikke å koble inn barnevernet om et barn er mye syk. Det var vel da det andre barnet begynte å ha de samme "symptonene" at legene begynte å reagere?
Egentlig har jeg ikke lyst til å delta i denne diskusjonen, da den kan føre til spekulasjoner osv. Men måtte bare si det ang syke barn.
Tenk om BV skal bli kontaktet hver gang det viser seg at et barn blir syk mer enn 3-4 ganger i løpet av et år.

Det er vanskelig for leger å vite når de bør kontakte BV, og det er vanskelig for dem å vite når de ikke skal kontakte BV.

Okei. Forstod det sånn at sykehuset hadde bekymringer for førstemann, men da har jeg lest feil.

  Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no