Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Hva holder i slapsevær?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-03-09, 21:35   #10
bina
Ustabil
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 4.405
Blogginnlegg: 11
bina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hva holder slapsevær?

Opprinnelig lagt inn av Isbjørn, her.

Slik er minstamann hos oss. Han er 2 år og setter seg rett oppi søledammen. Klart han blir klissvåt da. I fjor høst kjøpte jeg barnevader til han, og da var han tørr. Ulempen er at dette er tynt og ikke passer på denne årstiden. Støvlene er smale og det blir trangt med ullsokker.

Jeg oppdaget også det der pussige at vannet tilsynelatende renner oppover. Hvordan blir man våt på magen med regntøy på? Hvordan blir man våt på leggene når regnbuksa er forskriftsmessig festet med strikk under tette støvler? Jo, man sitter eller ligger i vann såklart! Da renner vannet inn i de underligste åpninger. Inn langs innersiden av jakken eller buksa. Sånn er det bare.

bina er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no