Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Dere med allergibarn - hvordan forholder dere dere til besøk?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-10-09, 11:39   #29
Dronningen
Pauset
 
Medlem siden: Oct 2007
Innlegg: 12.595
Dronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Dere med allergibarn - hvordan forholder dere dere til besøk?

Opprinnelig lagt inn av 3barnsmor, her.

Vi har et sett med besteforeldre vi som baker 3 kaker til vi skal komme på besøk, og ikke gidder å lage en eneste kake til han som har allergi. Det blir satt frem kjeks, også får han være fornøyd liksom. Gang på gang blir minsten skuffet over at det ikke er kake han kan spise, og vi kommenterer det hver gang - tilbyr lette oppskrifter osv, men det hjelper ikke.

Fyn fan, for å si det mildt. Uforståelig faktisk. Sånn oppførsel hadde ført til boikott her i gården.

Opprinnelig lagt inn av Go\jenta, her.

Jeg har i alle år synes det var mye viktigere å føle seg trygg,- og dermed sende med mat, enn å regne med at vertskapet skal klare å passe på at barnet mitt ikke får i seg noe det ikke tåler. Det kan bli for stort ansvar, og jeg forstår godt de som kvier seg.

Den kan jeg se, og at det til hverdags er greit å ordne selv, men familie - som nevnt ovenfor - og da SPESIELT besteforeldre, nei at de ikke bryr seg om å inkludere alle, nei det er ganske uspiselig.

Dronningen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no