Sv: Ferie
Opprinnelig lagt inn av Monsoon, her.
Nei, søren heller, kanskje vi skulle prøvd oss på en Mallorcatur? Noen som har tips til hotell som ikke er så slitent som disse charterhotellene pleier å være?
Forstår ikke helt hva du mener med slitne charterhotell jeg da men ... du kan få akkurat den standarden du ønsker på charterreise også. Klassifiseringene som turoperatørene bruker stemmer som oftest godt. De store operatørene bruker fra 1 til 5 stjerner/vinger.
Om du skal til Mallorca og bo bra, kan du på charterreise bl.a. velge Sunwing. Betaler du for en Royal-leilighet, så får du meget bra standard og valuta for pengene.
Sunwing selges gjennom Ving. www.ving.no
__________________
"Eleganse er ikke et privilegium for de som nettopp har trådt ut av ungdommen, men derimot for kvinner som allerede har tatt kontroll over fremtiden sin."
|