Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Kan man kysse når andre ser?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-12-09, 17:44   #11
Enhjørning
Gullfisk
 
Enhjørning sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Bøgda
Innlegg: 9.510
Enhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kan man kysse når andre ser?

Opprinnelig lagt inn av Myrull, her.

Nei da.

Men når godt voksne oppfører seg om nyforelska tenåringer så synes jeg ofte det får et preg av desperat show-off. Litt sånn "vi er å-så-forelsket, vi er aldri trøtte og slitne, vi har fantastisk sex og samtaler aldri om hus, hjem, bil, unger og økonomi, for vi har så jævlig mye overskudd og er så utrolig vellykkede".


Virker jeg misunnelig eller?!


Ja, det gjør du faktisk.
Vi kysser ikke offentlig for "show-off", vi gjør det fordi det faller oss naturlig. Vi småkysser hele tiden, alene eller foran andre, ute eller hjemme.
Men vi har aldri lagt skjul på at vi har våre problemer akkurat som alle andre, men problemer hindrer da ikke oss i å være glade i hverandre og å holde gnisten vedlike - tvertimot er det lidenskapen og "hverdagsgnisten" som hjelpr oss til å komme gjennom problemene.

Hoi, jeg ble faktisk litt provosert nå, kjenner jeg ...

__________________
"Dewey var en fin fyr." (sitat: David Massey, HiO)
Enhjørning og gutta: 02.09.69, 11.01.05 og 27.08.09

Sist redigert av Enhjørning : 28-12-09 kl 17:53.
Enhjørning er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no