Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Kollektiv avstraffelse i skolen

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-01-07, 14:39   #1
safran
frakoblet
 
safran sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.397
Blogginnlegg: 18
safran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kollektiv avstraffelse i skolen

Opprinnelig lagt inn av bina, her.

Var det ikke snakk om den rektoren som forlangte at alle elevene skulle stå ute til den som hadde utløst brannalarmen tilsto? altså at de gikk ut som følge av brannalarmen og sto ute i 40 minutter i -10 grader. Eller diskuteres det en annen sak?

Det er den samme saken, ja. Jeg så innslaget på nyhetene, og elevene fortalte at de måtte stå tre meter fra hverandre og ikke fikk gå inn før den skyldige hadde tilstått. En fortalte at han hadde prøvd å snike seg inn fordi han frøs sånn, men hadde blitt stoppet. Rektoren sa det ikke var kollektiv avstraffelse, og at man tåler godt å være ute så lenge. "Det er jo bare snakk om ha en litt brukbar jakke".

__________________
In vino veritas
safran er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no