Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Det er de små enkle tingene i livet ...

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-04-10, 21:15   #11
Bluen
intro
 
Bluen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Lillestrøm
Innlegg: 32.304
Blogginnlegg: 391
Bluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Det er de små enkle tingene i livet ...

Opprinnelig lagt inn av Claire, her.

Rusk i øyet.

...eller når man klør seg i øyet, linsa bretter seg, forsvinner bak øyelokket og ikke lar seg hente ut igjen.

Opprinnelig lagt inn av rajraj, her.

Ironisk nok blir jeg også veldig provosert av å se at andre blir veldig provoserte og reagerer passiv aggresivt og for eksempel veiver demonstrativt med armene eller himler med øynene. - Selv om jeg godt kan finne på å gjøre det samme selv.

Du er helt herlig, rajraj!

Da jeg observerte dere på senteret sist lørdag, hadde jeg for øvrig nettopp vært temmelig slem i køen på Lindex, og skammet meg veldig. Noen ganger når jeg har en dårlig dag, skjer det bare - som regel en ikke helt urettmessig reaksjon, men veldig unødvendig.

__________________
Høstbarn 06 og 08
I’m not scared.
I’m out of here.
Bluen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no