Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Barnemat

Lillemor har blitt vegetarianer, og jeg trenger hjelp med å finne gode alternativer

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-07-10, 14:37   #11
bina
Ustabil
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 4.405
Blogginnlegg: 11
bina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Lillemor har blitt vegetarianer, og jeg trenger hjelp med å finne gode alternativ

Opprinnelig lagt inn av Kanina, her.

Seriøst, dette var den mest søkte bruken av stråmann-argumentasjon jeg har sett på lenge. : pun definitely intended: Dessuten: jeg trodde det var slik at det er kornproduksjonen som er mest bærekraftig for å mette flest mennesker her på jorda, sammenlignet med om alle skulle spise store mengder kjøtt.

Men det spiller ingen rolle, for det handler ikke om hva som er riktig, galt, sunt eller usunt, men om Lillemors overbevisning og argumenter. Så hvis Lillemor mener at det er sånn, ja da må vel mor tilrettelegge, ikke sant, slik at Lillemor blir tatt på alvor?

bina er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no