Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Total subjektiv utblåsning

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-02-07, 21:37   #11
Nooria
Stadig underveis
 
Nooria sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.216
Nooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Total subjektiv utblåsning.

Vet du hva jeg synes er det virkelige problemet... det er at butikkbransjen bare betaler sine ansatte til stengetid og legger opp til at den offisielle arbeidstiden er over på samme tidspunkt som butikkene (i følge skiltene) stenger.

Jeg synes at minst et kvarter burde legges til tidspunktet som butikkene stenger dørene... til de ansattes arbeidstid. Da kan man låse dørene ved stengetid, gjøre seg ferdig med treige kunder og evt. få ryddet uten å jobbe gratis.

Jeg er helt enig i at mange kunder er tankeløse, uhøflige, treige osv, men butikkeiere bidrar også til å skape frustrasjon blant de ansattes. Det er vel gjerne ganske vanlig at de ansatte må være et kvarter på overtid for å få betalt for det. I 95% av tilfellene tar det akkurat litt mindre, og dermed får de ansatte sjelden eller aldri betalt for det.

:erfaren:

Nooria er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no