Sv: Jeg trenger virkelig flere
Opprinnelig lagt inn av him, her.
Til dere som sier at rine har endret seg. Nøyaktig hva er det som er endret? Meningene? (ikke som jeg har lagt merke til) Hukommelsen? (Ikke som jeg har lagt merke til. Tinetoff og Tåtti, samme person, av og til blir jeg litt mørkeredd av deg rine! ) Humoren? (Nei, rine har alltid vært morsom) Diskusjonsteknikken (OK. Kanskje bittelitt mindre "skyte-fra-hofta" stil, men ikke så veldig mye) Mer redd for å være kontroversiell? (Nei, det tror jeg ikke)
Jeg synes rine har blitt litt flinkere til å skjønne lengre argumentasjonsrekker enn før, og svarer mer på argumenter som har blitt servert. Litt mer dialog, litt mindre monolog.
Men jeg tror først og fremst at folk har blitt kjent, som du sier. Man blir ganske godt kjent på et eller annet nivå med folk man interagerer med, og krangling er en av de interaksjonene som forteller mest om en person, for det som folk blir sint for, det forteller jo mye mer om personen enn hva en person liker.
__________________
It takes a great deal of effort to sustain a conservative, trustworthy persona.
|