Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Diskriminering å ikke få leie med hund?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-03-11, 18:45   #18
Pelikan
Tåler regn
 
Pelikan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Home, but not alone
Innlegg: 5.045
Blogginnlegg: 24
Pelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Diskriminering å ikke få leie med hund?

Hvis jeg skulle leid ut, så hadde jeg ikke hatt noe imot hund såsant det var en røytefri hund (og de er det en del av) og jeg så at eier hadde kustus på den. Forresten så hadde jeg vært mer engstelig til kattetisselukt.
Synes det er opp til enhver huseier å bestemme hvem de vil ha som leieboere. Det er deres hus, så det skulle bare mangle!

(Må nevne at jeg HATER ordet menneskerett, uansett setting det er brukt i. Grunnen var at da vi strevde i 8 år med å få barn, hørte og leste vi: "Det er INGEN menneskerett å få barn bla,bla,bla. Hvem pokker definerer hva som er menneskerett? )

Pelikan er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no