Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Pannekaker

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-04-11, 19:47   #11
Chanett
navnet sjemmer ingen
 
Chanett sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.327
Chanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt av
Standard

Sv: Pannekaker

Opprinnelig lagt inn av Blå, her.

Jeg brukte rådet noen andre kom med litt tidligere i tråden og hadde brunt sukker på min pannekake og det var veldig godt. Jeg har aldri tenkt på det før, men det skal jeg gjøre igjen.

Jeg er glad du likte det.

En gang hadde ungene arvet et tilhengerlass med flasker fra noen i familien. Mannen tok dem med i butikken og de stod foran begge panteautomatene i lang tid. I sekkene var det stort sett ølflasker og bokser og mannen følte seg lite lur da rektor kom forbi og stoppet opp for å hilse på åtteåringen og tolvåringen som stod til knes i ølflasker. Jeg er glad jeg ikke var der. Ungene var lykkelige og 1500 kroner rikere.

Chanett er ikke aktiv  
 

Emneord
ugler


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no