Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Bunad og hijab

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-05-11, 23:07   #11
Jessica
Pauset
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: for mye skog her... vil ut mot havet
Innlegg: 6.122
Blogginnlegg: 361
Jessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Bunad og hijab

Opprinnelig lagt inn av Jessica, her.

Jeg har mange gode venner som er født i muslimske land. Flere har sagt til meg at de syns den norske stat er for "snille", og krever for lite av de som har kommet hit. Flere har også gitt uttrykk for at de syns vi må holde på det norske.

Jeg snakket faktisk med ei fra Midtøsten nylig som hadde en del meninger i forhold til dette. Hun har bodd her i 30 år. Noe helt annet var at hun mente at vi har altfor stor tro på at vi er så gode her og ikke aksepterer at andre land kan mye. Hun var spesielt opptatt av legemidler, og hvor vanskelig det er å få innført det i Norge. Hun er lege.

Avsporing

Den uthevede setningen var poenget. Jeg avsluttet med at jeg avsporte.

Jessica er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
bunad, hijab, minoriteter, regler


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no