Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Lar dere barna drikke koffeinholdig drikke?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-05-11, 16:09   #11
Imma
Ikke altetende
 
Imma sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Innlegg: 2.655
Imma er et glitrende lys på stjernehimmelenImma er et glitrende lys på stjernehimmelenImma er et glitrende lys på stjernehimmelenImma er et glitrende lys på stjernehimmelenImma er et glitrende lys på stjernehimmelenImma er et glitrende lys på stjernehimmelenImma er et glitrende lys på stjernehimmelenImma er et glitrende lys på stjernehimmelenImma er et glitrende lys på stjernehimmelenImma er et glitrende lys på stjernehimmelenImma er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Lar dere barna drikke koffeinholdig drikke?

Opprinnelig lagt inn av D'Arcy, her.

Eller når man er stucked på dagstur i fornøyelsespark i Tyskland i 30 varmegrader og det eneste som er å oppdrive av flytende er brus og øl. Jeg måtte nesten bli fysisk for å få tappet vann fra springen sånn at han skulle få i seg væske.

Jeg minnes med gru en tur på et gammelt ræl av en danskebåt, at de gikk tom for vann en halv time ut i seilasen og jeg måtte riste kullsyre ut av farrisen( som jeg betalte i dyre dommer for) for å gi ettåringen, hadde jeg ikke hatt brystmelk, måtte MME blandes i tam farris. USJ! Det faltmeg ikke inn engang at de kunne gå tom for vann.

__________________
Say you don't want it
This circus we're in
But you don't you don't really mean it
Imma er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no