Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Båndtvang?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-06-11, 14:03   #10
Zulu
Make it count!
 
Zulu sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 7.042
Zulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt av
Standard

Sv: Båndtvang?

Opprinnelig lagt inn av mocci, her.

Der kan hun gjerne hoppe på folk men som regel blir hun godt mottatt da det stort sett er hundefolk som frekventerer dette området, man regner nesten med å bli hoppet på i løpet av en tur. Når det er sagt så prøver jeg å irettesette henne hver gang hun gjør et hoppeutfall, men hun vil ikke høre.

Hun vil ikke høre? Da bør hun vel gå i bånd da.

Det er faktisk ikke greit i det hele tatt at hunder løper rundt og hopper på folk i en offentlig skog. Hvordan skal man vite at dette er "hundeskogen" hvis man ikke er kjent i området? Ja, for den er vel ikke gjerdet inn og skiltet?

__________________
2006 og 2009
Zulu er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no