Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Arbeidsgivere, legeerklæring og syktbarndager, oppkast og barnesykdommer

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-10-11, 16:34   #11
m^2
Bør lage seg en tittel selv
 
m^2 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 14.025
Blogginnlegg: 122
m^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Arbeidsgivere, legeerklæring og syktbarndager, oppkast og barnesykdommer

Opprinnelig lagt inn av Hattifnatten, her.

M^2.. Du kan gjerne komme med praktiske råd, men kan du gi meg et praktisk råd ... Du hadde sikkert klart det, men jeg hadde nok taklet det veldig dårlig. Jeg syntes det var vanskelig nok å takle det å ha en unge som oppholdt seg i dusjen, en over bøtta og en over do om ikke jeg skulle dra dem i bil til legevakt i tillegg.

Men det er vel ikke noen vits å bli spiss med meg? Som andre her skriver er jo dette vanligvis problemfritt, ordner seg for det meste per tlf.
De gangene jeg har vært inne med spysjuk unge har det ikke vært smittsomt men andre grunner til legetilsyn. Og gudskjeliv har jeg bare ett barn og aldri måttet håndtere det problemet x3 og heller ikke hatt noen grunn til å løse akkurat det problemet.

m^2 er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no