Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Et bittelite, snertent anlegg?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-02-12, 19:40   #9
-ea-
heimføing
 
-ea- sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Heime
Innlegg: 16.009
Blogginnlegg: 179
-ea- har et rykte de fleste bare kan drømme om-ea- har et rykte de fleste bare kan drømme om-ea- har et rykte de fleste bare kan drømme om-ea- har et rykte de fleste bare kan drømme om-ea- har et rykte de fleste bare kan drømme om-ea- har et rykte de fleste bare kan drømme om-ea- har et rykte de fleste bare kan drømme om-ea- har et rykte de fleste bare kan drømme om-ea- har et rykte de fleste bare kan drømme om-ea- har et rykte de fleste bare kan drømme om-ea- har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Et bittelite, snertent anlegg?

Opprinnelig lagt inn av Teofelia, her.

Du trenger overhode ikke noen dokking. Du trenger en phono-til-phono-kabel. Kjøpes på Clas Ohlson til under en 100-lapp.

(Phono til phono er en kabel som har samme type plugg som headset-et til iPoden har, i begge ender. Koble den ene til hodetelefonutgangen på iPoden og den andre til hullet på baksiden av Tivoli-en som er merket "line" eller som har et headset-symbol.)

Eh. Ikke phono til phono. Minijack til minijack, mente jeg.

Vil bare melde at jeg har vært hos Clas og kjøpt kabel kr 49,- og spiller nå musikk fra iPpån til Tivoli'en min. Aux-inngangen.
Takk for tipset, - en ny verden på köket!

-ea- er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no