Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

SFO i 4. klasse - et mål for alle?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-02-12, 22:47   #14
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.244
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: SFO i 4. klasse - et mål for alle?

Opprinnelig lagt inn av Lisa, her.

Jeg vil også si at jeg er utrolig imponert over hvor mye de lærer på AKS (men det var vel det som var hele poenget med overgang fra SFO til Aktivitetsskole) og jeg tenker på hvor mye kunnskap de barna som ikke går der mister.

Kan du utdype, hva lærer de på deres AKS? Hos oss har de lite opplegg, og jeg tror neppe de lærer noe særlig, dessverre. Mange synes SFO hos oss er svært kjedelig.

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no