Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Supergode sko med god demping som samtidig ser kule ut til annet enn trening?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-04-07, 09:45   #11
LilleT
Rastløs dagdrømmer
 
LilleT sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.091
Blogginnlegg: 350
LilleT har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleT har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleT har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleT har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleT har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleT har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleT har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleT har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleT har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleT har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleT har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Supergode sko med god demping som samtidig ser kule ut til annet enn trening?

Opprinnelig lagt inn av marikken, her.

Jeg er veldig glad i Merrell sko, de selger det i butikken til venstre før du kommer til fastlandet Anbefaler helt klart en tur dit

Samme butikk som fører MTB-skoene som Glitterchick og Misteri anbefaler. Merrell-sko ser fine ut. Jeg har aldri eid et par, men de har altså god demping?

Opprinnelig lagt inn av Misteri, her.

Vist du sliter såpass med ryggen og hoftene, så ville jeg heller gått for comfort istedenfor utseende.

Har ikke prøvd dem selv, men de annbefales med tanker på dine plager. Rullesko, eller masaisko heter det vel.

http://www.swissmasai.no/Default.aspx

Takk for tips. Jeg vurderer sterkt å kjøpe et par slike. Har imidlertid hørt at man ikke bør bruke sånne sko for lenge av gangen, i alle fall ikke i starten? Er det noen her som har forsøkt slike sko, tro?

__________________
LilleT
LilleT er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no