Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Har barna dine julekalender/adventskalender?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-11-12, 19:39   #13
Pøblis
Panzerekstremfeminist
 
Pøblis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 19.424
Blogginnlegg: 361
Pøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Har barna dine julekalender/adventskalender?

Vår kalender inneholder mest småtterier alá ny saks, viskelær, sparegris, dekortape sjokolade, neglelakk (fra tikronerstilbud) og leppepomade - småtterier som jeg prøver å samle gjennom et helt år. Og så får hun ny kjole, strømpebukse og sølvlue den 13. - 15. desember. Det er nye julekjole med tilbehør som hun uansett ville fått - hun har vokst 10-12 cm. siden forrige vinter og trenger ny kjole - hun skal i bursdag den 15. og får derfor penklærne i dagene før det selskapet.

På julaften får hun fin gave, da. Popelku (Askepott fra Tre nøtter til Aksepott) som marionette. Vi så henne i Praha, og pøbelprinsessen ble veldig forelsket i den, så jeg snek meg ut en tidlig morgen og kjøpte henne. Jeg synes det passer fint å pakke henne opp før filmen begynner på julaften, sa da blir hun kalendergave.
Hun har dette antrekket på seg.

__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
Pøblis er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no