Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

- Norske kvinner har i praksis innført sekstimersdagen

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-06-13, 22:59   #10
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.979
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: - Norske kvinner har i praksis innført sekstimersdagen

Opprinnelig lagt inn av Katta, her.

Du har sikkert krav på redusert stilling, men på min jobb (sykehus) er det ikke rom for å gi arbeidstakere kortere dager. Man må være der hele vakten ellers lager man bare kluss i systemet.

Jeg har jo kontorjobb, men uten overlapp, så der foretrekker de at folk jobber kortere dager, men er oftere tilstede. (sikkert noen unntak, men). Uansett en digresjon, er enig i at overskriften er veldig tabloid, og dårlig presentert.

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no